Všechny kategorie
Hotline:

86 13752609332

Firemní zprávy

Jsi tady : Domů>Novinky>Firemní zprávy

Jak si vybrat ten pravý počítačový stůl pro váš domov nebo kancelář - H & F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD

ČAS: 2021-06-05 HITS: 20

Strávíte spoustu času u svého stolu, ujistěte se, že je pro vás ten pravý.

Nákup moderního počítače nebo notebooku není okamžitým receptem na úspěšnou práci. Co děláte, když vás po několika hodinách práce u počítače bolí tělo kvůli nevhodnému počítačovému stolu?

 

Musíte najít vhodný počítačový stůl, který bude nejen schopen uložit všechny vaše věci, ale také se postará o ergonomické aspekty. 

 HF-A-02L-04-02

Materiál

Při výběru počítačového stolu pro váš domov věnujte pozornost především materiálu, ze kterého je vyroben. Vaše životnost na stole závisí na tom. Dobré stoly vyrobené z dřevovláknitých desek a dřevotřískových desek budou praktické, silný kovový rám, lehká MDF deska je vaše nejlepší volba.

 

Tvar stolu


Tvar počítačového stolu je také nesmírně důležitým hlediskem. Zde byste se měli zaměřit nejen na svůj vkus a design interiéru, ale také na některé praktické specifické vlastnosti.

 

Máte-li například malý byt, jako je tento, a máte omezený prostor, je lepší zvolit rohový stůl: tento druh stolu zabírá méně místa a navíc se do něj vejdou knihy, časopisy a periferní zařízení poměrně snadno.

 

Pokud vám jde o úsporu místa, doporučujeme vám věnovat pozornost modelům s vysokými integrovanými zásobníky pro technická zařízení, papíry a knihy. V tomto případě byste však měli mít na paměti, že takový stůl nesmí být umístěn u okna, protože zabrání pronikání slunečního světla do vašeho pokoje.

 HF-A-07-3

Ergonomické aspekty počítačového stolu

Chytrým nápadem je vybrat si stůl s matným povrchem, který pomůže snížit odrazná světla a následně namáhání vašich očí. Při nákupu počítačového stolu je také rozumné zajistit, aby jeho výška umožňovala vašim rukám klepat na klávesnici, aniž byste je museli spouštět nebo zvedat nad pas.

 

V některých případech budete muset pod stůl přidat stojan na klávesnici. Musíte se pohodlně usadit ke stolu, nohy stojící na podlaze s koleny ohnutými v úhlu 90 stupňů a rukama v úrovni pasu. Pak jste schopni pracovat u počítače, aniž byste příliš zatěžovali nebo zatěžovali své tělo.

<