Všechny kategorie
Hotline:

86 13752609332

výstavní novinky

Jsi tady : Domů>Novinky>výstavní novinky

 • Jak vybrat dřevěný nábytek?
  2022 06--21

  Obecně platí, že dřevěný nábytek by měl být vybírán tak, aby byl suchý a jeho stabilita je silnější. Zvuk tlučených umělých panelů je poměrně tichý a dřevěné kusy krabice vydávají dunivý zvuk bubnu.

  čtěte více
 • Jaké jsou vlastnosti jídelního stolu z masivu v severském stylu
  2022 06--02

  Za pozornost stojí i hladké a světlé linie severského nábytku. Nábytek v severském stylu dělá lidi jednoduchými a stylovými, díky čemuž jsou lidé obzvláště pohodlní.

  čtěte více
 • Naše výstavní novinky
  2021 04--07

  H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD se nachází v zóně volného obchodu v přístavu Tianjin s krásnou scenérií a rozvinutou dopravou. Spoléhání se na geografickou polohu centra Peking-Tchien-ťin-Hebei a výhody okolního průmyslu

  čtěte více
 • Sledujte kvalitu dřeva
  2022 06--28

  Sledujte kvalitu dřeva. Otevřete dvířka a zásuvky nábytkových skříní a sledujte, zda je dřevo suché a bílé a zda je struktura těsná a jemná.

  čtěte více
 • Průvodce nákupem nábytku
  2022 06--24

  Některé rodiny budou ladit různé konferenční stolky podle stylu dekorace, ale konferenční stolek by neměl brát v úvahu pouze styl dekorace, ale také praktičnost. Cena je stejná jako u pohovky.

  čtěte více
 • Jak zkontrolovat kvalitu nábytku
  2022 06--20

  Kvalita nábytku závisí především na řezání a řezání desky, montáži hran a povrchů a hladkosti rámu dobrého řezání a řezání desky a nebude docházet k naklánění kancelářského nábytku v pozdější fázi .

  čtěte více
 • Konferenční místnosti ve tvaru U
  2022 06--16

  Mnoho konferenčních místností je v současné době uspořádáno tímto způsobem, to znamená, že účastníci sedí kolem stolu ve tvaru U. Je třeba poznamenat, že pokud je málo lidí, lze šířku stolu rozšířit.

  čtěte více
 • Uspořádání konferenční místnosti
  2022 06--08

  Nábytek v konferenční místnosti by měl být větraný. Není vyloučeno, že na některých schůzkách mohou kolegové nebo zákazníci kouřit, ale ventilace prostor je stále bodem, kterému je třeba věnovat pozornost

  čtěte více
 • Co je to stůl v severském stylu?
  2022 06--06

  Celkový tvar nábytku v severském stylu obhajuje jednoduchost a do jisté míry má znaky moderny.

  čtěte více
 • Jaký je rozdíl mezi severským typem a japonským stylem?
  2022 06--03

  Vezměte japonský styl s podobným stylem. Přestože severský styl dbá také na jednoduchost, v ladění materiálů a barev je zjevně mnohem odvážnější.

  čtěte více
  <