Všechny kategorie
Hotline:

86 13752609332

výstavní novinky

Jsi tady : Domů>Novinky>výstavní novinky

Naše výstavní novinky

ČAS: 2021-04-07 HITS: 19

15


6H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD se nachází v zóně volného obchodu v přístavu Tianjin s krásnou scenérií a rozvinutou dopravou. Spoléhal se na geografickou polohu centra Peking-Tchien-ťin-Hebei a na výhody okolních průmyslových odvětví a postupně se vyvinul z tradičního podniku zahraničního obchodu k vývozu nábytku a prodeji kovových výrobků; prodej obalových materiálů a výrobků; prodej syntetických materiálů jako hlavní předmět podnikání. Má mezinárodně vedoucí výrobní linku. Počítačový systém automatického zpracování prosazuje produkty se základní koncepcí „životního prostředí, přírody a zdraví“. Mezinárodní skupiny podniků s trhy ve více než 50 zemích a regionech po celém světě. Rozsah podnikání zatím zahrnuje jihovýchodní Asii, střední Asii, Střední východ, Afriku, Evropu, Jižní Ameriku, Severní Ameriku a další země a regiony.

Máme profesionální tým D&R, skupinu profesionálních talentů v oblasti technického managementu a vysoce kvalitních technických pracovníků, s profesionální technologií, přísným řízením a koncepcemi ultra-epochálního designu, dodržování „kvalita je naše základna, reputace je naše budoucnost, spokojenost zákazníků je náš život “Na základě obchodní filozofie„ základ přežití “neustále aktualizujeme naše produkty. Udělejte dobrou práci při každé službě prodeje, během prodeje a po něm, abyste zákazníkům zajistili nejlepší kvalitu produktu a nejlepší servisní zkušenost.

Každý kolega v H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD bude spolupracovat na dosažení dokonalosti s inovacemi a rychlostí; formovat firemní kulturu s elitním týmem; shromažďovat vynikající talenty s firemními výhodami; v budoucnu budeme podporovat koncepci rozvoje profesionality, inovací, integrity a efektivity. Dbejte na životní prostředí, umění, estetiku, bezpečnost a trvanlivost produktu, pokračujte v inovaci, soustřeďte se na vytváření vysoce kvalitních produktů pro zákazníky a upřímně poskytujte zákazníkům uspokojivé služby! vyplujme společně, obejme budoucnost a vytvořme udržitelné operace. Vytvořit lepší budoucnost pro společnost


Our Promise

H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD věří, že každý by měl žít v domě, který miluje. Prostřednictvím technologií a inovací umožňujeme klientům rychle a snadno získat přesně to, co chtějí, a to napříč bytovým vybavením, dekoracemi, vylepšením domácnosti, domácími potřebami a dalšími. Zavázáno potěšit své zákazníky na každém kroku.

Náš cíl

Naším cílem je stát se výjimečným. Rozhodnuto nabídnout zákazníkům lepší hodnotu s kratšími dodacími lhůtami. Zákazníky přitahovala naše schopnost navrhovat a vyvíjet inovativní produkty a zároveň nabízet osobní podporu a mimořádné zážitky. Naše výjimečná hodnota v kombinaci s produkty orientovanými na design, včasným dodáním a naší oddaností zákaznickým zkušenostem z nás udělaly v nábytkářském průmyslu výjimečné místo.


<